تبلیغات
سکس و راوبط زناشویی در دنیای مدرنیته ----------- -------------

سکس و راوبط زناشویی در دنیای مدرنیته

» شوهرم عاشق رابطه جنسی خشن هستش ( یکشنبه 21 تیر 1394 )
» علاقه شدیدی به رابطه م. پیدا کردم ( یکشنبه 21 تیر 1394 )
» آسیب شناسی زنای ذهنی در خانواده و اجتماع ( یکشنبه 16 آذر 1393 )
» سیبک زندگی اسلامی ایرانی ( شنبه 9 فروردین 1393 )
» نصیحتی به بزرگی یه دنیا ( چهارشنبه 6 فروردین 1393 )
» ازدواج پاک ( چهارشنبه 6 فروردین 1393 )
» همسریابی رضوان ( شنبه 12 بهمن 1392 )
» همسریابی ازدواج دائم و ازدواج موقت ( پنجشنبه 26 دی 1392 )
» دانش شما در مورد مسائل جنسی در چه حد است ؟ آزمون سنجش ( Sex Quiz ) ( چهارشنبه 29 آبان 1392 )
» نشانه های ارضا شدن جنسی در زنان ( سه شنبه 28 آبان 1392 )
» رسوائی و ... ( یکشنبه 21 مهر 1392 )
» فیلم سکس های نامشروع (ننگی دیگر از تکفیری های سوریه) + 18 ( پنجشنبه 11 مهر 1392 )
» مادری که دختر خود را به «جهاد نکاح» مجبور می‌کرد ( چهارشنبه 10 مهر 1392 )
» تصویر تاسف بار بازیگر محجبه سریال مادرانه ( شنبه 2 شهریور 1392 )
» 6 جمله ی خطرناک که برای دوام زندگی زناشویی نباید گفت! ( چهارشنبه 2 مرداد 1392 )
» 20 نیاز تحریك كننده زنان در سكس ( دوشنبه 17 تیر 1392 )
» فیلم آموزش مسائل جنسی ( یکشنبه 12 خرداد 1392 )
» زنان فاحشه در ارتش آزاد سوریه + عکس ( پنجشنبه 26 اردیبهشت 1392 )
» اقدام کثیف سایتهای غربی علیه زنان مسلمان ( پنجشنبه 26 اردیبهشت 1392 )
» من و چارلی چاپلین ( جمعه 6 اردیبهشت 1392 )
» کلیپ سکسی ایرانی + جدید ( جمعه 9 فروردین 1392 )
» یه درد دل ساده ( چهارشنبه 7 فروردین 1392 )
» کلیپ گردانندگان سایت های مستهجن ( دوشنبه 5 فروردین 1392 )
» ۱۱ اشتباه مهلک حین رابطه جنسی ( قسمت اول ) ( شنبه 26 اسفند 1391 )
» اگر همسرتان راضی به استفاده از کاندوم در رابطه‌ جنسی نبود، چه باید بکنید ( شنبه 12 اسفند 1391 )
» فرح؛ ملكه بی بند و بار دربار + عکس ( جمعه 13 بهمن 1391 )
» عفونت در رابطه جنسی حتی با استفاده از کاندوم چگونه منتقل می شود ( پنجشنبه 12 بهمن 1391 )
» ۱۷ دانستنی جالب از مسائل جنسی آقایان ( شنبه 23 دی 1391 )
» چه کسی باید رابطه جنسی را شروع کند ؟ ( جمعه 15 دی 1391 )
» نکاتی که در همسرداری معجزه می کند ( سه شنبه 12 دی 1391 )
همسریابی ازدواج موقت و ازدواج دائم
همسریابی ازدواج موقت و ازدواج دائم

مقدمات رابطه جنسی (قسمت اول )

نویسنده: شنبه 2 دی 1391 دسته بندی : ازدواج و آموزش مسائل جنسی ,
مطلب پیش رو کلیاتی در مورد رابطه جنسی و نحوه آمادگی جهت این رابطه می باشد. رابطه جنسی برای آنکه بهتر انجام شود لازم است با مقدماتی همراه گردد تا بهره و لذت بیشتری به ارمغان آورد.
حتی فكر كردن به عمل جنسی می‌تواند احساسات ما را به هیجان آورد؛ عملی كه به زوج‌های جوان محدود نمی‌شود و همه‌ی زوج‌ها در هر سنی كه باشند می‌توانند از خوشی‌های آن بهره‌مند شوند. ورزش كه بخش مهمی از یك زندگی جنسی موفق است، می‌تواند میل جنسی را تقویت كند، بر لذت عمل جنسی بیافزاید و بهره‌مندی ما را از خوشی‌های آن بیشتر كند. بنابراین، برای ورزش منظم وقت بگذارید تا لذت ببرید.

عمل جنسی مطلوب به سلامت ما كمك می كند

هر چند برای عمل جنسی مطلوب تعریف‌های گوناگونی وجود دارد، اما شاید بتوان آن را این گونه تعریف كرد: رفتار صمیمانه‌ای كه سلامت و خوشی انسان را بهبود می‌بخشد. لذت بردن از یك رابطه‌ی صمیمانه باعث آزاد شدن مواد شیمیایی خاصی در بدن می‌شود كه از ما در برابر بیماری‌ها محافظت می‌كنند. پژوهشگران معتقدند عمل جنسی مطلوب درد مفاصل و ماهیچه‌ها را تسكین می‌دهد و باعث افزایش طول عمر می‌شود.

با این همه، ما برای عمل جنسی مطلوب، زمان و انرژی لازم را صرف نمی‌كنیم. بر اساس پژوهش گسترده‌ای كه در امریكا انجام شده است، بیش از یك سوم زوج‌های امریكایی به كاهش میل جنسی دچارند. پس از یك روز كاری پر تنش، فراموش كردن جشن اوج سرخوشی انسان، بسیار ساده است! با وجود این، راه‌هایی وجود دارد كه صرف نظر از سن یا مشغله‌ی كاری، باعث پایداری و قوت این رابطه‌ی صمیمانه می‌شوند و آن را بخش همیشگی برنامه زندگیمان می‌سازد.

انرژی لازم را برای عمل جنسی مطلوب فراهم سازید

فعالیت فیزیكی(ورزش) مطمئن‌ترین راه برای تقویت میل جنسی و افزایش فعالیت جنسی است. ورزش هوازی مانند داروی قوی باعث افزایش هورمون‌ها، فرونشاندن تنش‌ها، كاهش چربی و جوان شدن بدن، تقویت احساس شادابی، پرتوانی و سر زندگی، تقویت اعتماد به نفس و بهبود سلامتی مطلوب می‌شود. ورزش منظم باعث افزایش جریان خون به آلت جنسی نیز می‌شود و از این راه مرد و زن را برای عمل جنسی آماده می‌سازد.

بر پایه‌ی پژوهشی كه در كالیفرنیا انجام شد، مردان میانسال كم تحركی كه سه بار در هفته فقط یك ساعت ورزش می‌كردند، از بهبود عملكرد جنسی، افزایش دفعات عمل جنسی و ارگاسم(اوج تحریك جنسی) و احساس رضایت بیشتری خبر دادند. در مطالعه دیگری مشخص شد زنان میانسالی كه ورزش می‌كردند، نسبت به همسالان كم تحرك خود به دفعات بیشتری(7 بار در ماه) عمل جنسی داشتند و از آن لذت بیشتری می‌بردند.

چون عمل جنسی به دیر پایی نیاز دارد، بهبود سلامت قلب و عروق با فعالیت هوازی مانند پیاده روی، دویدن، دوچرخه سواری یا شنا كردن(سه بار در هفته دست كم 30 دقیقه) به زوج‌ها كمك می‌كند آن را به دفعات بیشتر و به مدت طولانی‌تری انجام دهند. دراز و نشست یا بنشین و پاشو نیز سودمند است. این جنبش‌ها باعث تقویت ماهیچه‌های شانه‌ها، سینه، شكم و همه‌ی بخش‌هایی می‌شوند كه در عمل جنسی به كار گرفته می‌شوند. قوی نگه داشتن این ماهیچه ها باعث تقویت بنیه و قدرت جنسی می‌شود، به عمل جنسی تداوم می‌بخشد و آن را لذت بخش‌تر می كند.

خود را برای عمل جنسی گرم كنید

ماهیچه‌های درگیر در فعالیت جنسی برخلاف ماهیچه‌های بازوها و پاها طی روز به ندرت فعال هستند. با وجود این، زوج‌ها با تقویت این ماهیچه ها می‌توانند از عمل جنسی لذت بیشتری ببرند. ورزش كیگل( Kegel ) ماهیچه‌های مهبل را تقویت می‌كند و از این راه به زن كمك می‌كند فرمان این ماهیچه‌ها را به دست گیرد. در نتیجه، مهبل طی عمل جنسی به دور آلت مردانه حلقه می‌زند و زن آسان‌تر به اوج تحریك جنسی می‌رسد. هم‌چنین، مردان با كمك این ورزش می‌توانند فرمان ماهیچه‌هایی را كه برای توقف جریان ادرار استفاده می‌شوند(ماهیچه‌های Pubococcygeal ) به دست گیرند و با منقبض كردن آن‌ها پیش از اوج تحریك جنسی تخلیه منی را به تاخیر اندازند.

ورزش كیگل كه دكتر آرنولد كیگل آن را برای تقویت ماهیچه‌های لگن پیشنهاد كرده، چنین است: ماهیچه‌هایی را كه برای توقف جریان ادرار استفاده می‌شوند، مانند زمانی كه جلوی ادرار را می‌گیرید، منقبض كنید و هر بار دو تا سه ثانیه به حالت منقبض نگه دارید. هر بار كه ماهیچه‌ها را منقبض می‌كنید، نفس عمیقی بكشید و آن‌ها را بین هر انقباض به طور كامل از حالت منقبض درآورید.

این ورزش را در هر زمان و در هر جایی می‌توان انجام داد؛ هنگامی كه مشغول خوردن صبحانه‌اید، مجله می‌خوانید، تلویزیون نگاه می‌كنید یا به رادیو گوش می‌دهید. با ده تا بیست بار آغاز كنید و كم‌كم آن را به دست كم صد تا دویست بار در روز برسانید. اگر این ورزش را هر روز انجام دهید، پس از یك ماه به نتایج مطلوبی دست پیدا می‌كنید.

حركات كششی

حركات كششی كه در ادامه توضیح داده می‌شوند، به نرم و انعطاف‌پذیر شدن ماهیچه‌های درگیر در عمل جنسی و تسهیل رسیدن به اوج تحریك جنسی كمك می‌كنند. این حركات می‌توانند روی تشك سفت یا كف اتاق خواب انجام شوند. لباس گشاد و راحتی بپوشید یا لباس نپوشید. موسیقی مورد علاقه‌ی خود را پخش كنید. از آن جا كه این حركات ممكن است میل جنسی شدیدی در شما ایجاد كنند، بهتر است آن‌ها را همراه زوج خود انجام دهید.

بالا كشیدن لگن . به پشت بخوابید و زانوهایتان را خم و اندكی از هم جدا كنید. پاهایتان روی كف و بازوهایتان كنارتان باشد. نفس عمیقی بكشید، ماهیچه‌های شكم و باسن‌هایتان را منقبض كنید و تا زمانی كه كمرتان صاف است، لگن خود را به بالا بكشید. مواظب باشید كمرتان خم نشود. نفس بكشید و تا ده ثانیه به این حالت بمانید. سپس، همین طور كه بدنتان را به آرامی به سمت پایین رها می‌كنید، نفس خود را بیرون دهید. این كار را چند بار انجام دهید.

كشش پروانه‌ای. به پشت بخوابید و زانوهایتان را خم كنید. پاهایتان به هم چسبیده و روی بستر قرار گرفته باشد. سپس، پاهایتان را به داخل بكشید، طوری كه به باسنتان برخورد كند. مچ پایتان را بچرخانید، طوری كه كف پاهایتان به سمت یكدیگر باشد و همدیگر را لمس كنند. زانوهایتان به دو طرف بستر جهت می‌گیرند. آن‌ها را به پایین(به سطح بستر) نزدیك كنید. شما یا زوجتان می‌توانید به آرامی روی ران‌هایتان فشار آورید و آن‌ها را به پایین جا به جا كنید. وقتی زانوها تا اندازه‌ای كه راحت هستید از هم دور شدند، این وضعیت را برای شصت ثانیه حفظ كنید. سپس زانوها را به حالت اول بازگردانید.

این ورزش را به حالت نشسته و پشت به پشت زوجتان نیز می‌توانید انجام دهید. تا جایی كه امكان دارد به حالت راست بنشینید و ستون مهره‌های خود را به یكدیگر فشار دهید. شانه‌هایتان را شل كنید و سرتان را در راستای ستون مهره‌های نگه دارید. پاهایتان را تا جایی كه می‌شود به بدنتان نزدیك كنید و آن‌ها را به گونه‌ای بچرخانید تا كف پاهایتان هم دیگر را لمس كنند و زانوهایتان به سمت خارج قرار گیرد. پاهایتان را در دست بگیرید. نفس عمیق بكشید و آرام آرام زانوهایتان را به پایین ببرید. دقت كنید زانوهایتان را به پایین نرانید.(این ورزش برای بی‌نظمی قاعدگی، مشكلات ادراری و كاهش درد زایمان نیز سودمند است.)

ادامه دارد ...مطالب مرتبط : 
 
برچسب ها : مقدمات رابطه جنسی , رابطه جنسی , آموزش سکس , سکس , آمیزش صحیح جنسی , همه چیز قبل از سکس ,

ادامه مطلب ... نظرات :


نظرسنجی

هدف اصلی افزایش داستان های فارسی سکس با محارم در دنیای مجازی چیست ؟؟


نویسندگان

آمار بازدید

کل بازدید ها :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل مطالب :

    بروزرسانی :

درباره ما

ارائه مطالب آموزشی در زمینه مسائل جنسی ، مشکلات و بیماری های جنسی برای جوانان بالای 18 سال و متاهلین بزرگوار * همسر یابی در زمینه ازواج موقت و ازدواج دائم * همیچنی بررسی سایت های مستهجن و اهداف انان از ترویج مسائل نامشروع و غیر متعارف . بررسی اهداف داستان سکسی و انجمن های سکسی ، و در کنار ان پرداختن به مسائل ازدواج موقت و دیدگاه ها و روش های برای مجرد های عاشق در زندگی و ارتباط خود با طرف مقابل طبق اصول اسلامی و دینی

    ایجاد کننده وبلاگ :


تبلیغات
  • طراحی قالب توسط پارس تولز
.CopyRight © 2010 - 2011 Modernity Group , All Rights Reserved ©