تبلیغات
سکس و راوبط زناشویی در دنیای مدرنیته ----------- -------------

سکس و راوبط زناشویی در دنیای مدرنیته

» شوهرم عاشق رابطه جنسی خشن هستش ( یکشنبه 21 تیر 1394 )
» علاقه شدیدی به رابطه م. پیدا کردم ( یکشنبه 21 تیر 1394 )
» آسیب شناسی زنای ذهنی در خانواده و اجتماع ( یکشنبه 16 آذر 1393 )
» سیبک زندگی اسلامی ایرانی ( شنبه 9 فروردین 1393 )
» نصیحتی به بزرگی یه دنیا ( چهارشنبه 6 فروردین 1393 )
» ازدواج پاک ( چهارشنبه 6 فروردین 1393 )
» همسریابی رضوان ( شنبه 12 بهمن 1392 )
» همسریابی ازدواج دائم و ازدواج موقت ( پنجشنبه 26 دی 1392 )
» دانش شما در مورد مسائل جنسی در چه حد است ؟ آزمون سنجش ( Sex Quiz ) ( چهارشنبه 29 آبان 1392 )
» نشانه های ارضا شدن جنسی در زنان ( سه شنبه 28 آبان 1392 )
» رسوائی و ... ( یکشنبه 21 مهر 1392 )
» فیلم سکس های نامشروع (ننگی دیگر از تکفیری های سوریه) + 18 ( پنجشنبه 11 مهر 1392 )
» مادری که دختر خود را به «جهاد نکاح» مجبور می‌کرد ( چهارشنبه 10 مهر 1392 )
» تصویر تاسف بار بازیگر محجبه سریال مادرانه ( شنبه 2 شهریور 1392 )
» 6 جمله ی خطرناک که برای دوام زندگی زناشویی نباید گفت! ( چهارشنبه 2 مرداد 1392 )
» 20 نیاز تحریك كننده زنان در سكس ( دوشنبه 17 تیر 1392 )
» فیلم آموزش مسائل جنسی ( یکشنبه 12 خرداد 1392 )
» زنان فاحشه در ارتش آزاد سوریه + عکس ( پنجشنبه 26 اردیبهشت 1392 )
» اقدام کثیف سایتهای غربی علیه زنان مسلمان ( پنجشنبه 26 اردیبهشت 1392 )
» من و چارلی چاپلین ( جمعه 6 اردیبهشت 1392 )
» کلیپ سکسی ایرانی + جدید ( جمعه 9 فروردین 1392 )
» یه درد دل ساده ( چهارشنبه 7 فروردین 1392 )
» کلیپ گردانندگان سایت های مستهجن ( دوشنبه 5 فروردین 1392 )
» ۱۱ اشتباه مهلک حین رابطه جنسی ( قسمت اول ) ( شنبه 26 اسفند 1391 )
» اگر همسرتان راضی به استفاده از کاندوم در رابطه‌ جنسی نبود، چه باید بکنید ( شنبه 12 اسفند 1391 )
» فرح؛ ملكه بی بند و بار دربار + عکس ( جمعه 13 بهمن 1391 )
» عفونت در رابطه جنسی حتی با استفاده از کاندوم چگونه منتقل می شود ( پنجشنبه 12 بهمن 1391 )
» ۱۷ دانستنی جالب از مسائل جنسی آقایان ( شنبه 23 دی 1391 )
» چه کسی باید رابطه جنسی را شروع کند ؟ ( جمعه 15 دی 1391 )
» نکاتی که در همسرداری معجزه می کند ( سه شنبه 12 دی 1391 )
همسریابی ازدواج موقت و ازدواج دائم
همسریابی ازدواج موقت و ازدواج دائم

20 نیاز تحریك كننده زنان در سكس

نویسنده: دوشنبه 17 تیر 1392 دسته بندی : ازدواج و آموزش مسائل جنسی , بیماری های و مشکلات جنسی ,

دوست دارم همین ابتدا این توضیح را بدهم كه مردان همیشه در روابطشان با جنس مخالف دنبال ارضاء حس قدرت جویی خودشان هستند و این به لحاظ تاریخی و اجتماعی اثبات شده است كه مردان بنا به ساختار فیزیولوژیكی شان موجوداتی خشن هستند، اما زنان برعكس بنا به ساختار روانی، فیزیولوژیك و فكریشان موجوداتی هستند كه نیاز به تامین امنیت و احساس آرامش هستند، لذا 20 تحریك كننده جنسی زیر عمدتا در همین راستا عمل میكنند و با دادن احساس امنیتی پایدار موجب این میشوند كه زن از حالت تدافعی در س ك س بیرون بی آید و به نقطه ای برسد كه مطلوب اكثر مردان تلقی میشود و این همان جایی است كه هم مرد با احساس فرمانفرمایی س ك سی به لذت جنسی میرسد و هم زن با احساس امنیت در س ك س به اوج نقطه لذت جنسی اش نزدیك می شود.
 

این مثال را هم قبل از خواندن مقاله بشنوید كه استاد بزرگ روانشناسی میگفته اند كه : « در خانه باید مرد پادشاه و زن نخست وزیر باشد » البته از نوع انگلیسیش ( یه وقت فكر نكنید من انگلیسیم، منظورم اینه كه مرد باید حس فرمانفرمایی اش تامین شود )، اگر رابطه این گونه باشد و بر اساس درك و تامین نیازهای متقابل باشد می شود به پایداری و محكم بودن آن مطمئن بود. ( برای درك درست این جمله، مقاله سرد كننده های جنسی مردان را بخوانید تا خدای ناكرده تلقی استبدادی از این جمله نداشته باشید . )

برای رسیدن به دركی متقابل از نیازهای جنس مخالفتان میتوانید ادامه مقاله را مطالعه فرمایید.

20 تحریك كننده س ك سی زنان :

این مردان تحریك كننده، زنان را از موجوداتی ترسو و متنفر از س ك س به قهرمانان داستانهای عشقی تبدیل میكنند، آیا دوست دارید همسرتان را به یكی از این قهرمانان تبدیل كنید ؟ اگه دوست دارید سعی كنید جزء این 20 مرد باشید تا ببینید كه هیچ زنی توان رد كردن و پس زدن جنسی شما را ندارد !!!

1- مردهایی كه به آرامی و با ملایمت عشق ورزی میكنند ( آقایونی كه به سرعت میروند سراغ شورت خانمشان و عمل دخول را شروع میكنند و فوری و باعجله میخواهند كار را تمام كنند به این نكته دقت كنند كه اگر شعله های جنسی خانمشان را به آرامی روشن كنند این شعله ها تا مدت بیشتری روشن خواهند ماند. )

2- مردهایی كه در بستر نیز با همسرشان صحبت میكنند ( آقایونی كه نمیخواهند احساساتشان را با كلمات عاشقانه در حین س ك س بیان كنند، به این نكته دقت كنند كه بیان احساسات عاشقانه در قبل، هنگام و بعد از س ك س به زن احساس محبوبیت و امنیت میدهد، احساسی كه همسرتان را به وزیری محبوب در دربار شما تبدیل خواهد كرد. )

3- مردهایی كه در بوسیدن مهارت دارند ( هر بوسه عاشقانه كه بر لبان همسرتان میزنید میتواند به مانند پیامی پرقدرت بر قلب همسرتان فرود می آید و اورا شعله ور سازد، این جمله را هرگز فراموش نكنید! )

4- مردهایی كه با چشمان خود به همسرشان نشان میدهند اورا دوست دارند و به او عشق می ورزند ( این را بدانید كه ارتباط چشمی بین دو نفر نیرومند ترین و موثرترین ارتباطات است كه پیامدش فعال شدن چرخه های دیگر بدن هر دو طرف است، پس با نگاهی عاشقانه به همسرتان احساس محبوبیت بدهید و از مزایای این ارتباط لذت ببرید. )

5- مردهایی كه لباس های همسرشان را به آرامی در می آوردند ( قابل توجه آقایونی كه تا شهوتی میشوند فوری و با عجله شروع میكنند به كندن لباسهای خانمشون و حتی گاهی تمایل دارن كه معشوقشون لخت كرده روی تخت آماده و منتظر خوابیده باشه ! رفقا این را برای بار آخر میگم، زنان در پروسه جنسی شان نیاز به آمادگی دارند و این كار میتواند یكی از آمادگیهای لازم را به آنها بدهد . )

6- مردهایی كه در تحریك كردن همسرشان به وسیله لمس كردن مهارت دارند ( زنها در پروسه آمادگی برای س ك س نیاز دارند كه با نوازش و لمس آرام، آماده دخول و عملیات جنسی شوند، این نكته را هم به داشته هایتان اضافه كنید. )

7- مردهایی كه با موهای همسرشان بازی میكنند ( فكر نمیكنم هیچ زنی در دنیا وجود داشته باشد كه درهنگام معاشقه از چنگ زدن دستهای معشوقش در موهای سرش لذت نبرد ! )

8- مردهایی كه از معاشقه س ك سی با همسرشان لذت میبرند ( خیلی ساده است هنگامی كه معاشقه بكنید و احساساتتان را به بیرون تراوش كنید این خود مهمترین جذب كننده برای همسرتان است. )

9- مردهایی كه عشق خود را در بیرون از اتاق خواب نیز به همسرشان نشان می دهند و او را به احساس و باور محبوبیت وادار می كنند ( یك «دوستت دارم» ، یك شاخه گل ، یك اس ام اس عاشقانه و یك تك زنگ نیم روزی كه به همسرتان احساس محبوبیت بدهد ، میتواند در شب هنگام به طوفانی عشقی تبدیل شود، باور نمیكنید، فردا صبح امتحان كنید ! )

10- مردانی كه می دانند چگونه بدن زنانه و موئث همسرشان را ارضاء كنند.

11- مردهایی كه میدانند چگونه همسرشان را به لحاظ جنسی فریبا و دلنشین كنند.

12- مردهایی كه پیش از عشق ورزی خود را به لحاظ فیزیكی و جسمانی آماده میكنند. ( كارهایی ماننده خوشبو كردن دهان، ازاله موهای زائد، عطر زدن و دوش گرفتن و … میتوانند برای آماده كردن جسمی شما موثر باشند. )

13- مردهایی كه به همسرشان احساس زیبا بودن می دهند. (اینجا یك راز را بهتون میگم ، هنگامی كه یك زن احساس بكند كه برای شما زیبا است ، مثله توپ میتركه ! ازمن گفتن )

14- مردهایی كه از ماساژ دادن به همسر خود لذت میبرند. ( زبان عشق لمس كردن است، دستهای شما زایده هایی فیزیكی نیستند بلكه فرستده هایی قوی اند كه نیروی جنسی شما را منتقل میكنند، با نوازشی عاشقانه معنای واقعی این جمله را درك كنید. )

15- مردهایی كه عاشق در آغوش گرفتن همسرشان هستند.

16- مردهایی كه دستهای همسر خود را در دست میگیرند و آن را نوازش میكنند.

17- مردهایی كه پس از گذشت سالیان همچنان مانند روزهای اول آشنایی شان با همسر خود رفتار میكنند. ( آهان این نكته ماله كهنه كاراست، رفقا با تجربه دقت كنند كه اگه اجازه ندهید همسرتان برایتان عادی شود و نگاهتان همان نگاه اول باشد، این طوفان عشقی تبدیل به امواجی پایدار خواهد شد كه ضامن پایداری رابطه تان در تمام زندگی باقی مانده خواهد شد. )

18- مردهایی كه به همسرشان نشان میدهند كه او تنها زن زندگی آنهاست و به او احساس و باور «خاص بودن» میدهند.

19- مردهایی كه همسرشان را دوست دارند و به او عشق میورزند.

20- مردهایی كه چنین باور دارند عشق همسرشان تحمل تمامی سختی های زندگی را برای آنها سهل و آسان و حتی ارزشمند میكند.
برچسب ها : 20 نیاز تحریك كننده زنان در سكس , ارضاء , آموزش روابط زنا شویی ,

ادامه مطلب ... نظرات :


نظرسنجی

هدف اصلی افزایش داستان های فارسی سکس با محارم در دنیای مجازی چیست ؟؟


نویسندگان

آمار بازدید

کل بازدید ها :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل مطالب :

    بروزرسانی :

درباره ما

ارائه مطالب آموزشی در زمینه مسائل جنسی ، مشکلات و بیماری های جنسی برای جوانان بالای 18 سال و متاهلین بزرگوار * همسر یابی در زمینه ازواج موقت و ازدواج دائم * همیچنی بررسی سایت های مستهجن و اهداف انان از ترویج مسائل نامشروع و غیر متعارف . بررسی اهداف داستان سکسی و انجمن های سکسی ، و در کنار ان پرداختن به مسائل ازدواج موقت و دیدگاه ها و روش های برای مجرد های عاشق در زندگی و ارتباط خود با طرف مقابل طبق اصول اسلامی و دینی

    ایجاد کننده وبلاگ :


تبلیغات
  • طراحی قالب توسط پارس تولز
.CopyRight © 2010 - 2011 Modernity Group , All Rights Reserved ©