تبلیغات
سکس و راوبط زناشویی در دنیای مدرنیته ----------- -------------

سکس و راوبط زناشویی در دنیای مدرنیته

» شوهرم عاشق رابطه جنسی خشن هستش ( یکشنبه 21 تیر 1394 )
» علاقه شدیدی به رابطه م. پیدا کردم ( یکشنبه 21 تیر 1394 )
» آسیب شناسی زنای ذهنی در خانواده و اجتماع ( یکشنبه 16 آذر 1393 )
» سیبک زندگی اسلامی ایرانی ( شنبه 9 فروردین 1393 )
» نصیحتی به بزرگی یه دنیا ( چهارشنبه 6 فروردین 1393 )
» ازدواج پاک ( چهارشنبه 6 فروردین 1393 )
» همسریابی رضوان ( شنبه 12 بهمن 1392 )
» همسریابی ازدواج دائم و ازدواج موقت ( پنجشنبه 26 دی 1392 )
» دانش شما در مورد مسائل جنسی در چه حد است ؟ آزمون سنجش ( Sex Quiz ) ( چهارشنبه 29 آبان 1392 )
» نشانه های ارضا شدن جنسی در زنان ( سه شنبه 28 آبان 1392 )
» رسوائی و ... ( یکشنبه 21 مهر 1392 )
» فیلم سکس های نامشروع (ننگی دیگر از تکفیری های سوریه) + 18 ( پنجشنبه 11 مهر 1392 )
» مادری که دختر خود را به «جهاد نکاح» مجبور می‌کرد ( چهارشنبه 10 مهر 1392 )
» تصویر تاسف بار بازیگر محجبه سریال مادرانه ( شنبه 2 شهریور 1392 )
» 6 جمله ی خطرناک که برای دوام زندگی زناشویی نباید گفت! ( چهارشنبه 2 مرداد 1392 )
» 20 نیاز تحریك كننده زنان در سكس ( دوشنبه 17 تیر 1392 )
» فیلم آموزش مسائل جنسی ( یکشنبه 12 خرداد 1392 )
» زنان فاحشه در ارتش آزاد سوریه + عکس ( پنجشنبه 26 اردیبهشت 1392 )
» اقدام کثیف سایتهای غربی علیه زنان مسلمان ( پنجشنبه 26 اردیبهشت 1392 )
» من و چارلی چاپلین ( جمعه 6 اردیبهشت 1392 )
» کلیپ سکسی ایرانی + جدید ( جمعه 9 فروردین 1392 )
» یه درد دل ساده ( چهارشنبه 7 فروردین 1392 )
» کلیپ گردانندگان سایت های مستهجن ( دوشنبه 5 فروردین 1392 )
» ۱۱ اشتباه مهلک حین رابطه جنسی ( قسمت اول ) ( شنبه 26 اسفند 1391 )
» اگر همسرتان راضی به استفاده از کاندوم در رابطه‌ جنسی نبود، چه باید بکنید ( شنبه 12 اسفند 1391 )
» فرح؛ ملكه بی بند و بار دربار + عکس ( جمعه 13 بهمن 1391 )
» عفونت در رابطه جنسی حتی با استفاده از کاندوم چگونه منتقل می شود ( پنجشنبه 12 بهمن 1391 )
» ۱۷ دانستنی جالب از مسائل جنسی آقایان ( شنبه 23 دی 1391 )
» چه کسی باید رابطه جنسی را شروع کند ؟ ( جمعه 15 دی 1391 )
» نکاتی که در همسرداری معجزه می کند ( سه شنبه 12 دی 1391 )
همسریابی ازدواج موقت و ازدواج دائم
همسریابی ازدواج موقت و ازدواج دائم

واقعیاتی از بهره کشی جنسی گسترده مسعود رجوی و دلایل روانی آن

نویسنده: شنبه 23 اردیبهشت 1391 دسته بندی : برده داری نوین ,
کارکرد خشونت و استفاده جنسی از زنان در فرقه مجاهدین آنقدر زیاد بوده است که صدای فریاد شخصیت ها و نویسندگان بین المللی را نیز درآورد،‌ به گونه‌ای که دو سال قبل دبیر دوم سفارت آمریکا در بغداد طی گزارشی مستند، ...
سابقه سو‌ء استفاده منافقین از زنان و دختران مربوط به سال‌های دور می‌شود و قبل از پیروزی انقلاب اسلامی و پس از آن نیز سوء استفاده از جنس زن در این فرقه فراوان بوده است، به گونه‌ای که سران این سازمان تروریستی قبل از پیروزی انقلاب و در دهه ۵۰ تلاش می‌کردند برای جذب جوانان به گروه خود از ابزاری به نام دختران و زنان استفاده کند که طبیعی بود این استفاده هزینه های زیادی نیز برای زنان و دختران مورد نظر به همراه داشت. جدا از آن بخش از زنان و دخترانی که باشعارهای زیبای آن دوران سازمان مجاهدین خلق جذب آن شده بودند ، بسیاری از زنان و دختران دراثر فریب و جبری ناخواسته مجبور بودند به خواسته های کثیف فرقه رجوی درآن زمان برای جذب نیرو تن در دهند؛ کشاندن همکلاسی‌ها و دوستان محله به خانه تیمی و تجاوز اعضاء سازمان و تصویربرداری و عکس برداری از صحنه های شرم آور، تهدید و در تنگنا قرار دادن دختران بی گناه یکی از راهکارهای اصلی سازمان برای جذب دختران جامعه بود که از نظر سازمان منافقین برای عملیات های مختلف می توانست مفید باشند.

اینها بخشی از اعترافات یکی از اعضای شورای رهبری منافقین به نام بتول سلطانی است ، بیش از دو سال از فرار وی از پادگان اشرف می‌گذرد.

وی در اعترافات خود می گوید: کارکرد خشونت و استفاده جنسی از زنان در فرقه مجاهدین آنقدر زیاد بوده است که صدای فریاد شخصیت ها و نویسندگان بین المللی را نیز درآورد،‌ به گونه‌ای که دو سال قبل دبیر دوم سفارت آمریکا در بغداد طی گزارشی مستند، از بخشی از جنایات سرکرده گروهک تروریستی منافقین در تسویه حساب های خونین و کشتار همکاران خود، تجاوز به زنان حاضر در پادگان اشرف، مسموم سازی و اعدام ده ها تن از اعضای بریده این گروهک پرده برداشت.

به گفته سلطانی این مقام آمریکایی که به مدت ۹ ماه، اسناد و پرونده های گروهک منافقین در عراق را مورد مطالعه و بازبینی قرار داده و خود نیز از مسوولان مرتبط با مسائل پادگان اشرف بوده است، در گزارش خود می نویسد: مسعود رجوی مانند «ملک فاروق» پادشاه سابق مصر حتی به زنان همکار خود نیز رحم نمی کند.

در بخش دیگری از این گزارش آمده است: رجوی روابط جنسی گسترده ای با افراد نظامی، سیاسی و دفتری زن این گروهک داشته است و دستور عقیم سازی برخی از آنان را نیز صادر کرده بود. وی در این گزارش یادآور شده است که خود شاهد دیدن فیلم هایی از اعترافات این زنان بوده است. دبیر دوم سفارت آمریکا در بغداد همچنین متذکر شده است که رجوی برای دست یافتن به برخی از زنان و بانوان در این سازمان، همسران آنها را به ماموریت های مرگ بار می فرستاد و به شیوه «ناپلئون» زنان آنها را تصاحب می کرد و در اسناد موجود در پادگان اشرف نیز به این موضوع بر می‌خوریم که تعدادی از مرگ های اعضای این گروهک تصادفی نبوده بلکه از قبل برنامه ریزی شده است.

این اظهارات  غیر منتظره خانم بتول سلطانی در نشست حمایت از قربانیان قلعه رجوی  (فرانسه) در مورد سوء استفاده و رابطه جنسی مسعود رجوی با دختران و زنان  تشکیلات به اندازه انفجار یک بمب در افکار عمومی و محافل سیاسی خارج کشور  بازتاب داشت اما نکته ای که در این میان کمتر به آن پرداخته شده است ازدواج و طلاق مسعود رجوی با فیروزه دختر ابوالحسن بنی صدراست.

این در حالی است که اهمیت موضوع به دلایل زیادی از جمله تلاقی طلاق فیروزه با ازدواج به اصطلاح ایدئولوژیک رجوی با مریم عضدانلو و همچنین ارتباط این ازدواج با انقلاب ایدئولوژیک و گمانه زنی و افشاگری ها درباره روابط پنهان رجوی با مریم عضدانلو، بسیار حائز اهمیت هستند. در این رابطه تاکنون فقط شاهد اظهاراتی از جانب ابوالحسن بنی صدر و اظهارات پراکنده ای از سوی برخی اعضای جداشده سازمان بوده ایم.

این در حالی است که طلاق فیروزه درست در جریان اعلام انقلاب ایدئولوژیک و بلافاصله اعلام ازدواج رجوی با مریم عضدانلو کاملاً تحت الشعاع این دو خبر قرار گرفت و تنها یک اطلاعیه کوتاه در نشریه مجاهد طلاق فیروزه را بدون هیچ توضیحی اعلام کرد. از آن تاریخ تاکنون فیروزه بنی صدر تنها یک بار و در ملاقات با خانم بتول سلطانی اشاراتی درباره روابط اش با مسعود رجوی و همچنین تمایلات قدرت طلبانه او بیان کرده است. این اظهارات هر چند برخی خصوصیات فردی و تمایلات رجوی را مورد تأکید قرار می دهد، اما افشاگری غافلگیرکننده و حتی برای برخی ناباورانه خانم سلطانی در خصوص روابط جنسی مسعود رجوی با اعضای شورای رهبری صحبت های فیروزه بنی صدر را کاملاً تحت الشعاع قرار داد. واقع امر این است که سکوت خانم بنی صدر در طی این سالها و در خصوص روابط اش با رجوی و دلایل جدایی و مسائل بعد از این طلاق برای بسیاری و از جمله نگارنده سؤال برانگیز است. دلیل این سکوت و انفعال شاید برخی محذوریت ها و سرخوردگی های ناشی از این موضوع و تبعات این افشاگری ها باشد، اما مسلماً به دلیل نقشی که فیروزه در زندگی خصوصی رجوی داشته و بخصوص چند و چون روابط رجوی با مریم عضدانلو و حداقل روشن شدن اذهان و بیشتر در جهت مکتوب کردن یکی از سرفصل های چالش برانگیز سازمان چندان معقولانه به نظر نمی رسد، مگر اینکه بپذیریم توافقات تعریف ناشده ای در خصوص این سکوت بعمل آمده باشد. با چنین فرضی نیز اظهارات اخیر ابوالحسن بنی صدر در رابطه با موضوع مسائل جنسی این احتمال را نیز منتفی می کند، و لاجرم برای این سکوت باید به دنبال دلایلی گشت که بدیهی ترین آن می تواند ترس فیروزه از انتقام گیری رجوی باشد.


اما اخیراً ابوالحسن بنی صدر در گفتگو با سایت قلم (محمدحسین سبحانی) بار دیگر در رابطه با ازدواج فیروزه با مسعود و در بخش دیگری در خصوص مسائل جنسی و سکس در فرقه رجوی اظهاراتی بیان نموده که در نوع خود تازه و بدیع است. بخش نخست اظهارات او در رابطه با ازدواج فیروزه و رجوی واگویه همان سخنانی است که بنی صدر سالها پیش بیان کرده است از جمله در رابطه با موضوع ازدواج که گفته است:

"اولاً من با آن ازدواج به عنوان پدرمخالف بودم و علی الاصول ازدواج سیاسی مخالف بودم. و اینکه ازدواج وسیله رابطه سیاسی باشد. اما دختر من به استقلال و به آزادی اعتقاد داشت و در کار رشد بود. این آقا(رجوی) با او مفصل صحبت کرده بود. او هم پذیرفته بود، بر این میزان که مهر او استقلال، آزادی و دوستی ملی باشد. و این اختیار که هرگاه آقای رجوی عملی در نقض استقلال ایران یا در نقض آزادی انسان یا در نقض صلح ملی انجام بدهد او اختیار دارد جدا بشود."

بنی صدر همچنین درباره طلاق فیروزه به دلایلی کم و بیش شبیه آنچه نقل قول شده اشاره و گفته است :

" این ادامه داشت تا یک شبی دختر من گریان تلفن کرد و گفت که این آقا می خواهد برود بغداد و به من می گوید تکلیفت را معین کن. با من می آیی یا اینکه جدا می شوی؟ گفتم شما چرا گریه می کنید؟ شما با او بر یک اصولی ازدواج کردید شما می خواهید آن اصول را نقض بکنی با او بروی بغداد؟ یا نمی خواهید؟ گفت نه نمی خواهم. گفتم خیلی خوب همین الان سوار شو بیا فردا هم می روی به شهرداری یا هر جایی که این آقای شوهر را طلاق می دهید و با اختیاری که داری طلاق می گیری و تمام می شود و این آقا می رود پی کارش، و او همین کار را انجام داد."

بنی صدر در بخشی از صحبت های خود با اشاره به نمونه های تاریخی و رابطه دیالکتیکی فروپاشی قدرت ها با سکس و بخصوص در گروه های فرقه ای گفته است :

"این بریدگی از دنیای واقعی و زندانی شدن در دنیای ذهنی نیاز به اینگونه روابط را تشدید می کند و گرنه جنون می آورد. باید با واقعیتی اتصال پیدا کند، آن واقعیتی که می تواند او را ارضا کند این است که بتواند بگوید من یک فرقه ای درست کردم که زن و مرد این فرقه فدایی من هستند. گفتم از هم جدا شوید، جدا شدند. گفتم یا باید فقط سازمان و رهبری اش را دوست داشته باشید یا غیر از آن را انتخاب کنید، مرا انتخاب کردند. فرض کنیم خدایی نکرده این حرف صحیح باشد و این همخوابگی ها هم انجام گرفته باشد، بنابراین او با تنها واقعیتی که در این فرقه ارتباط دارد همین است، غیر از این هیچی نیست. چون دست اش از هر کاری کوتاه است..... این آدم (رجوی) هر لحظه که فکر واقعیت به ذهن اش می آید، برایش رنج آور می شود. بخواهد از این واقعیت بگریزد ناچار است به آن دنیای ذهنی پناه ببرد و در آنجا خود را گم کند این سرنوشت آدم هایی است نظیر رجوی."

پیش از این هم مریم سنجابی اگر دیگر اعضای ارشد این سازمان در رابطه با نداشتن  زندگی خانودگی در کمپ اشرف اعترافاتی کرده بود . به گفته وی:افراد حق داشتن خانواده، زن، شوهر و فرزند ندارند و داشتن خانواده در این فرقه ممنوع میباشد و این مسیری است که در این سازمان انتخاب شده که بدلیل مبارزه بیشتر داشتن زندگی ممنوع است و بایستی تمام وقت به مبارزه پرداخت که در همین جا بایستی توضیح بدهم در طی ۲۰ سال پس از اعلام انقلاب ایدئولوژیکی درونی در سازمان مجاهدین خلق و ممنوعیت داشتن خانواده، ۹۰ درصد وقت مسولین این سازمان از جمله مریم و مسعود رجوی واعضا در طی این ۲۰ سال صرف نشست هایی شده که در آن بحث میشد و بطور مستمر افراد را تحت فشار و شستشوی مغزی قرار میدادند که آنها را قانع کنند که این ایدئولوژی درست است و آن را تثبیت کنند ولی همچنان موفق نمیشوند و پس از اعلام این طرح فرقه ای در درون سازمان نیروهای آن رو به تحلیل رفته و هر روز محدود و محدودتر شده و در عمل روز به روز محدودیت های بیشتر فکری و فیزیکی و دیکتاتوری بر اعضا روا میدارند. لازم است همینجا به نکته دردناک دیگری اشاره کنم که در تحلیل های درونی و در لایه مسئولین نیز همواره تاکید میشد که مردان اساسا بطور واقعی این موضوع را قبول نکرده و یکی از مشکلات عمده درون تشکیلاتی این فرقه همواره این بحث است که در آن گیر کرده و راه پس و پیش ندارد. 

اگر به آمار و ارقام نیز نگاه کنید، از 70 میلیون ایرانی تنها ۳۴۰۰ نفر به این سازمان پیوسته و با آگاهی که من دارم تقریبا یک سوم این اعضا نیز بطور ناخواسته و در مسیری اشتباه به این سازمان پیوسته اند که شرح جداگانه ای دارد. 
 
 
 
در هر حال عدم تشکیل زندگی خانوادگی نوعی صحه گذاشتن بر فساد در این سازمان است و همچنین برخی اظهارات درباره مناسبات جنسی در بین رهبران فرقه ها و دلایل آن، می تواند مطلع و باب تازه ای در موضوع بازنگری به زندگی شخصی رجوی و نقش سکس در تلاطمات شخصیتی و روانی او باز کند و با توجه به افشاگری های خانم بتول سلطانی که بعضاً باعث بهت و غافلگیری بسیاری گردیده، موضوع از زاویه تازه ای مورد بررسی قرار گیرد. چنین رویکردی از سوی پژوهشگران سوای جنبه های افشاگرایانه، فی النفسه یک موضوع جدی و تبارشناسانه است که همچون موضوع فرقه ها می تواند بصورت کاملاً آکادمیک حداقل گوشه هایی از مناسبات و روابط جنسی - فرقه ای را مورد تحقیق قرار بدهد. هر چند این موضوع و چنانچه اشاره شد ناخواسته تابو شده باشد، اما شکستن این تابو را دقیقاً باید در راستا و هدف تقویت همان بنیان های اخلاقی تلقی و هزینه چنین تابوشکنی ها را به خاطر روشنگری و شفاف سازی و نجات قربانیات فرقه رجوی و بخصوص زنان اسیر در راستای رهایی شان از وحشیانه ترین نوع استثمار یعنی بهره کشی جنسی با جان و دل تقبل کرد.
منبع:شفافبرچسب ها : بهره کشی جنسی , مسعود رجوی , پادگان اشرف , سو‌ء استفاده منافقین از زنان و دختران , مریم عضدانلو , بتول سلطانی , فیروزه بنی صدر ,

ادامه مطلب ... نظرات :


نظرسنجی

هدف اصلی افزایش داستان های فارسی سکس با محارم در دنیای مجازی چیست ؟؟


نویسندگان

آمار بازدید

کل بازدید ها :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل مطالب :

    بروزرسانی :

درباره ما

ارائه مطالب آموزشی در زمینه مسائل جنسی ، مشکلات و بیماری های جنسی برای جوانان بالای 18 سال و متاهلین بزرگوار * همسر یابی در زمینه ازواج موقت و ازدواج دائم * همیچنی بررسی سایت های مستهجن و اهداف انان از ترویج مسائل نامشروع و غیر متعارف . بررسی اهداف داستان سکسی و انجمن های سکسی ، و در کنار ان پرداختن به مسائل ازدواج موقت و دیدگاه ها و روش های برای مجرد های عاشق در زندگی و ارتباط خود با طرف مقابل طبق اصول اسلامی و دینی

    ایجاد کننده وبلاگ :


تبلیغات
  • طراحی قالب توسط پارس تولز
.CopyRight © 2010 - 2011 Modernity Group , All Rights Reserved ©